GÜLKAR İNŞAAT

Gülkar Yapı 1991 yılında İzmir Karşıyaka’da Gültekin İnşaat olarak faaliyetlerine başlamış olup, İzmir’in çeşitli bölgelerinde yapmış olduğu işyeri ve konutlardan sonra 2012 yılında İzmir ve Manisa çevresinde faaliyetlerine Gülkar İnşaat olarak devam etmektedir.

Kaliteyi, estetiği, sağlamlığı ve konforu lüks yaşam alanları ile birleştirerek müşteri güvenirliğini ön planda ve en üst düzeyde tutmaktadır. Gülkar Yapı, var oluşunu tamamen doğruluk, dürüstlük ve bizi tercih eden müşterilerimiz için modern çağın ihtiyaçlarına karşılık verebilecek en doğru çözümleri sunmaya adamıştır.

Çevre dostu ve ileri teknoloji ile donatılmış yapılar inşa ederek yatırımcılarına yüksek katma değerler sağlayan Gülkar Yapı, tüm projelerinde müşteriyle iletişimi sürekli kılmış olup, teslim sonrasında da iletişime devam etmektedir.

Tüm çalışanlarımız müşteri memnuniyetini amaç edinmiş olup, en kaliteli tedarikçilerden, en itibarlı çözüm ortakları ve en donanımlı personel ile çalışmakta olup, yenilikçi teknoloji ile sürekli kendisini geliştirmektedir.

Gülkar İnşaat olarak, bu hedef ve benimsediğimiz ilkelerimiz sayesinde sizler için huzur, güven ve yenilikçi projelerimiz devam edecektir.

Tüm projelerimizdeki asıl gaye “Müşteri memnuniyeti ve insan kazanmaktır”.

Hüseyin Gültekin